İçeriğe geç

BCT GARAGE,
TIRAŞOĞLU ailesinin, Beylikdüzü kuruluşundan bu yana parmak izini bıraktığı alanlardan bir tanesidir.

Beylikdüzü’nde bir çok alanda hizmet veren ve çalışanlarına istihdam sağlayan TIRAŞOĞLU ailesi 2022 yılında Oto yıkama sektörüne giriş yapmıştır.
Bu sektörde uzun zamandır araştırmalar yapan BCT GARAGE kurucusu Bahrican TIRAŞOĞLU; markanın sadece Beylikdüzü’nde değil İstanbul’un da sayılı Oto yıkama ve kuaförlerinden biri olması için en iyi mimarlarla çalışmış, uzun süreli araştırmalar sonucu en iyi konumu belirlemiş ve markayı her daim ileriye taşıyacak olan alanında uzman personeller tercih etmiştir.

BCT GARAGE, profesyonel & detaylı oto yıkama ve kuaför alanında araçları ilk günkü gibi tertemiz çıkarmayı; ve müşterilerini yüksek memnuniyetle uğurlamayı hedeflemektedir. Bu sebeple; kullanılan malzemelerin seçiminde dahi titiz davranan Bahrican TIRAŞOĞLU aslında müşterilerinin araçlarının yanı sıra her geçen gün markası olan BCT GARAGE’ı da büyük bir özveri ile parlatmaktadır.

BCT Group şirketinin bir ayağı olan; BCT GARAGE Beylikdüzü’nde nefes aldıran ilk alışveriş merkezi özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken First Avenue Avm’nin kapalı otoparkında hizmet vermektedir. E5 üzeri konumu itibariyle bir çok ilçeye yakın olan First Avenue aynı zamanda Beylikdüzü’nün en modern oturum alanına sahip bir site olmakla beraber, birbirinden lezzetli restouran, cafeleri, eğlence alanları ve mağazaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Site içerisinde ikametgah eden müşterilerine kapıda hizmet sunan BCT GARAGE, Avm müşterileri içinde bir fırsat olmuştur. Oto yıkama hizmeti alan herkesin zamanını değerlendirebileceği onlarca imkan Avm içerisinde mevcuttur. BCT GARAGE müşterilerinin araçlarını emanet alırken, aynı zamanda onların bekleyebileceği; ferah bir bekleme salonu imkanı sunmaktan onur duymaktadır.

Ziyaret etmek için beklemeyin;
gelin, görün ve deneyin…
Memnuniyetiniz sizi şaşırtırken bizi onurlandırmaya devam edecektir…
Gün geçtikçe büyüyen ailemize katılmanız için sizleri bekliyoruz…

BCT GARAGE by Bahrican TIRAŞOĞLU